אולפן המחול גלבוע | ילנה זינשטיין

אולפן למחול גלבוע מקנה לילדים חווית מחול ברמה מקצועית גבוהה והיצע חוגים רחב ומגוון המשלב הקניית יכולת תנועתית, גמישות, חינוך לתזונה בריאה ,סדנאות מקצועיות וליווי התלמידים באופן מקצועי ואישי לעמוד במטרות המוצבות בפניהם. האולפן מעסיק סגל מורים מקצועי, מנוסה וחם ההופך את האולפן לבית.

אולפן למחול גלבוע שלוחת גן נר
שלוחת גן נר נפתחה במטרה להנגיש לתושבי הגוש המערבי בתחומי המועצה את חוגי המחול.
מרכז השלוחה פועל בסטודיו אשר באולם הכדור סל בגן נר.
החוגים המתקיימים :
טרום בלט- גיל הרך
בלט קלאסי
היפ הופ
מחול מודרני
ג'אז
חלוקה לפי גילאים ורמות.

בלט קלאסי הבלט הקלאסי מהווה בסיס לכל סוגי הריקוד,  טכניקת הקלאסי כוללת עבודה על יציבה נכונה, שימוש נכון בשרירים ואת חמשת העמידות אשר משתמשים בהן בכל סגנונות הריקוד. הדבר הכי חשוב זה שהרקדן לומד דרך הטכניקה את המונחים בשפת המחול שהיא צרפתית .הבלט הקלאסי הוא הא-ב של כל רקדן, לפני שיוצאים לעולם הריקוד הגדול והמגוון צריך שיהיה לנו בסיס קלאסי שנוכל להיעזר בו.
מחול מודרני טכניקת המחול המודרני הינה אספקט נוסף ומשלים לבלט הקלאסי.  טכניקה זו מפתחת ברקדן את המודעות לגוף ולתנועה בחלל, מתאפיינת בקשר חזק לקרקע בקשת נרחבת של הבעה אישית.
היפ-פופ סגנון ההיפ-הופ התפתח מריקוד רחוב כסגנון משוחרר אך דורש יכולת טכנית גובהה ומפתח את הקואורדינציה והקצב המוזיקלי הריקוד מביא את הרקדן לשליטה בכל חלקי גופו,  מפתח את הקואורדינציה הסיבולת והביטחון העצמי ומאפשר התקדמות מהירה בפרק זמן קצר יחסית.
שיעורי בלט גילאי גן המפגש הראשוני של הילד הצעיר עם עולם המחול הוא בעל משמעות רבה, יסודות והרגלי עבודה טובים בתחילת הדרך הם המפתח להצלחה בהמשך. בשלב זה לומדות הילדות את מושגי היסוד של טכניקת הבלט הקלאסי: סוגי העמידות, מנחי ידיים, מנחי גוף נכונים ,קפיצות מהמרכז ומהפינה.
מגמת מחול מתחילה מכיתה י' ומעלה לתלמידות הלומדות בביה"ס הרב תחומי עמק חרוד .מקצועות מעשיים: קלאסי ,מודרני,  עבודת כוריאוגרפיה .מקצועות עיוניים:  תולדות המחול,  מוסיקה למחול,  אנטומיה.  המגמה מזכה את התלמידים ב-5 יחידות בגרות .
חדש באולפן למחול!! פלמנקו- בחוג נכיר את יסודות הקצב, המקצבים,הבסיס לתנועה ויציבה נכונה. באמצעות משחקי תנועה ותיפוף גוף נחזק את הגוף ונעבוד על פיתוח הקואורדינציה, הקשב והטכניקה. נרקוד עם אביזרי פלמנקו: מניפה, קסטנ"טות, מנטון תוך מתן דגש על חופש הביטוי ויצירה לכל תלמידה.

החוג בהדרכת שירן פינקלשטיין, רקדנית יוצרת באנסמבל הפלמנקו " Pasito " של מיכל ברט,מורה לפלמנקו בסטודיו'ז בצפון ובמרכז, מדריכת מחול אירובי מוסמכת, בעלת תואר B. Ed Dance לחינוך מחול ותנועה מטעם סמינר הקיבוצים.

קבוצות לילדות ולנשים (אין צורך בנסיון קודם)

קבוצות גן:
-טרום בלט
- פלמנקיטו- פלמנקו לגיל הרך- בשיעור נלמד את יסודות התנועה והקצב של הפלמנקו, ושל המחול בכלל, בעזרת משחקים ואביזרים מעולם הפלמנקו כמו מניפה, מנטון, קסטנייטות ועוד.

נכיר את הגוף ואת המרחב, נפתח את יכולות המוטוריקה, הקורדינציה, המוסיקליות והחברתיות.
ניחשף לעולם הרגשות העוצמתי שבפלמנקו, וניתן מרחב לביטוי עצמי וחופש יצירתי לכל תלמידה.
 לצלילי המוזיקה הספרדית, נייצר מנגינות ומקצבים בעזרת הפלמאס (מחיאות הכפיים) והספטאדו (רקיעות הרגליים).להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי
SMS