למה גישור? למה ייעוץ זוגי? כי אפשר גם אחרת. 
מאמינה מאוד בתהליכים הללו למציאות טובה וחמה יותר ביננו לבין האנשים החשובים לנו בחיים. התהליך לשני אלה אמנם שונה אך הבחירה זהה - התעלות על הכעסים והפגיעה, בחירה בשינוי ובהתמודדות עם המציאות הקיימת באנושיות ובהגעה באמצעות מקסימום פוטנציאל למקום טוב יותר מהנוכחי. זה אפשרי וזה בידיים שלכם. 
אל תוותרו על היחסים עם הקרובים לכם.
  • עו"ד שמרית ביטון, יועצת זוגית ומגשרת בענייני משפחה. ביניהם - המרכז לשירותי ייעוץ זוגי וגישור משפחתי.
  • 052-2499896
  • 077-3005710
  • Sb.belief@gmail.com

הקמתי את המרכז לשירותי ייעוץ זוגי וגישור משפחתי לאחר ניסיון רב כעו"ד בניהול תביעות וסכסוכים מורכבים, ומאחר והבנתי שישנו מקום שאליו אני מתחברת יותר ואשר פגש אותי יום יום בעשייה כעו“ד: 'החיפוש אחר לבבות האנשים' - המקום המחבר בין הצדדים ולא ההיפך, המקום של הידברות מקרבת ומועילה יותר מאשר המחריפה. כיום אני מאמינה, יותר מתמיד, שהדרך הטובה ביותר להתמודדות עם כל מצב ולקידום שלום, הבנה, אהבה ורעות - היא באמצעות ייעוץ זוגי וגישור. 

שירותי המרכז ולמי הם מתאימים

לקראת חיי הנישואים
מפגש פרטני או קבוצתי. הזוג מקבל תוכן מעשיר וחשוב כהיערכות לקראת בניית החיים המשותפים הכולל הנחייה, תובנות זוגיות וכלים: להתנהלות זוגית נכונה, התנהלות כלכלית, ביסוס התקשורת הזוגית, ניהול קשיים, איך 'לריב נכון' ואיך לשמר את האהבה לצד שגרת חיי הנישואים.
 
תהליך זוגי - בשיטת האינטליגנציה הרגשית:
תהליך ייעוץ זוגי לשיקום חיי הנישואים / מערכת היחסים של בני זוג, התמודדות עם משברים וקשיים ומתן כלים לחיזוק ושיפור התקשורת והמערכת הזוגית והמשפחתית.

מפגשי חיזוק זוגי ו/או מניעת משברים - איתור קשיים במערכת הזוגית וקבלת כלים לחיזוק ושיפור הזוגיות, עבודה על התקשורת הבינזוגית והבנת ההתנהלות והגישה של הצד השני.

מפגש פרטני בהיבט זוגי - פגישות פרטניות כאשר רק צד אחד נכון לעבודה זוגית, בחינת המענה שיסייע לזוג יחד תוך ליווי וקבלת כלים מותאמים.
 
גישור בענייני משפחה
גישור 'גירושין': בין בני זוג המעוניינים להיפרד ולשמר את היכולת לתקשר יום למחרת הגירושין, גם ובעיקר למען הילדים. הובלה להסכמות המסדירות את כל הקשור בחיי הנישואים לשביעות רצון שני הצדדים, וכן במחלוקות המתעוררות לאחר הגירושין.

גישור 'שלום בית': מפגשי חיזוק הקשר ו/או פתירת מחלוקת רגשית בין בני המשפחה - בין הילדים/אחים בוגרים, בין הורים וילדים, כלה לחמות, בין משפחות - בין צדדים מנישואים קודמים ונישואים חדשים וכיו"ב.

גישור 'שלום במשפחה': הובלה להסכמות בענייני ירושה, אפוטרופסות, הסכמות כלליות, הסכמות במחלוקות כספיות, הסכמי ממון ועוד.

גישור 'משפחתי עסקי': הובלה להסכמות במחלוקות בין בני משפחה השותפים לעסק. גישור המאופיין בתהליך רגשי לצד התהליך העסקי והאינטרס המשותף להצלחת העסק (או לפירוקו), ובסיום המחלוקת באווירה טובה המאפשרת 'להישאר משפחה'.
 
אימון אישי ליישוב סכסוך:
מפגש אימוני עם צד אחד לסכסוך כאשר השני איננו מעוניין בהליך גישור או בהידברות כלשהי - המפגש מסייע בהבנת הסכסוך ועמדות הצדדים ובקבלת כלים להתמודדות עם הצד השני ולקידום הסכסוך לפתרון.אפשר גם אחרת
יוצרים דרך לעתיד בריא
לגשר את הדרך אל היעד
לסיים סכסוך בהסכמה ולא בהכרעה
להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי