למה גישור? למה יעוץ זוגי?
כי אפשר גם אחרת.
התוצאות לשני אלה הן שונות אך הבחירה זהה -
התעלות על הכעסים והפגיעה, התמודדות עם המציאות הקיימת בדרכי אנוש ובחירה, באמצעות מקסימום פוטנציאל, להגיע למקום טוב יותר מהנוכחי.
  • עו"ד שמרית ביטון - יועצת זוגית ומגשרת לענייני משפחה ועסקים.
  • 052-2499896
  • 077-3005710
  • Sb.belief@gmail.com

יועצת זוגית ומגשרת לענייני משפחה ועסקים.

לאחר ניסיון של שנים כעו"ד בניהול תביעות וסכסוכים מורכבים (בתחום האזרחי-מסחרי ומנהלי), הבנתי שישנו מקום שאליו אני מתחברת יותר ואשר פגש אותי בעשייה היומיומית - 'חיפוש אחר לבבות האנשים' - המקום המחבר בין הצדדים ולא ההיפך, ההובלה להידברות מקרבת ומועילה, יותר מאשר המחריפה, התמודדות עם הסבך מתוך רצון לפתור הדדית ולהיות במקום טוב יותר - גם רגשית. כיום אני מאמינה, יותר מתמיד, בקידום שלום, פתרון, הבנה, אהבה ורעות בדרכי ייעוץ זוגי וגישור בתחומים השונים.

למען כל אלה, אני מגשרת בהתנדבות במרכזי גישור קהילתיים, מאמנת יחידים ליישוב סכסוכים, מעבירה שיעורי 'גישור בחינוך' בבתי"ס יסודיים, מקיימת מפגשים אישיים וסדנאות לזוגיות ולגישור בתחומי החיים.

השירותים האפשריים ולמי הם מתאימים?

ייעוץ זוגי בשיטת האינטילגנציה הרגשית: מפגשי חיזוק זוגי, איתור קשיים במערכת הזוגית וקבלת כלים לשיפור הזוגיות, עבודה על התקשורת הבין-זוגית, הבנת ההתנהלות והגישה של הצד השני, שיפור המערכת הזוגית והמשפחתית - גם ובעיקר כהזדמנות אחרונה.

גישור בענייני משפחה ותחומים שונים: 'גישור שלום' בין בני משפחה ו/או חברים, ענייני ירושה, אפוטרופסות, גירושין, הסכמות כלליות, הסכמי גירושין, הסכמי ממון ועוד.

גישור בענייני עסקים וארגונים: גישור סכסוך עסקי ו/או אי עמידה בהסכמים, פירוק שותפות, הסכמות עסקיות, גישור סכסוכים בין עובד למעביד, גישור בין עובדים, גישור בתביעות עסקיות שונות.

אימון אישי ליישוב סכסוך: פגישות סיוע ומתן כלים בהתמודדות עם צד לקושי או סכסוך כאשר הצד השני איננו מעוניין בהליך גישורי או הידברות כלשהי.


אפשר גם אחרת
יוצרים דרך לעתיד בריא
לגשר את הדרך אל היעד
לסיים סכסוך בהסכמה ולא בהכרעה
להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי
כפתורי שיתוף: