דיתה גולן הדרי | מיילדת מוסמכת ופסיכותרפיסטית


שמי דיתה גולן-הדרי, נעים להכיר.

מיילדת, מדריכת הכנה ללידה ופסיכותרפיסטית CBT

מזה 30 שנה אני עוסקת באהבה גדולה בתחום המיילדות. בתקופה זו עבדתי בבי"ח איכילוב (תל אביב) כמיילדת, כמנהלת חדרי לידה, בהוראה, בהדרכת צוותים ובהכנה ללידה. כיום אני בעלת קליניקה עצמאית להכנה ללידה, ייעוץ ופסיכותרפיה בגישה התנהגותית קוגניטיבית (CBT) 

במשך השנים זכיתי ללוות נשים וזוגות רבים בתקופה רגישה זו של ההריון, הלידה ולאחריה  - תקופה שיש בה הרבה התרגשות ושמחה אך גם הרבה בלבול, חרדה ודאגה – ממש רכבת הרים של תחושות ורגשות במימד הפיזי והרגשי כאחד. 

את כל הניסיון הרב שרכשתי אני מביאה למפגש האישי ומסייעת לך להתכונן באופן ריאלי כך שתהיי מוכנה ללידה וגם למה שבא אחרי.

אני מזמינה אותך לפנות אלי וביחד נמצא את הדרך לחוויית לידה בריאה ומעצימה ולתחילתה של הורות רגועה ושמחה.הכנה ללידה
מדריכה ומכוונת אתכם מבחינה רגשית וגופנית ללידה: מה קורה בגוף במהלך הלידה ואיך זה משפיע על הרגש וההיפך... איך עובדים עם הכאב ואיך אפשר להתמודד עם שינויים שמתרחשים תוך כדי הלידה ומה תפקיד בן הזוג או המלווה שאיתי. איך להרגיש בטוחה בחדר לידה ועל הקשר עם הצוות המטפל, מה קורה במהלך האשפוז  ומהו הטיפול בתינוק ועוד.

הכנה ללידה קיסרית
מתכננת ללדת בלידה קיסרית? זו לידה לכל דבר! בואי ללמוד איך להערך ללידה, לקבל מידע וגם להכין את הגוף ולהכיר את החלקים הטבעיים של הלידה הקיסרית.

משפחות חדשות
יצאתם מהבית כאשה או כזוג ואתם חוזרים כמשפחה. יחד נגבש דרכים להערכות הנדרשת לתקופת ההורות הראשונה, מה זה אומר להתנהל עם תינוק ועם ההנקה, כך שיהיו לכם כלים מעשיים להתארגנות פיזית ורגשית בבית. 

עיבוד חוויית לידה - טיפול רגשי לנשים אחרי לידה 
אם את לאחר לידה בעבר הקרוב או הרחוק ואת מרגישה שסיפור הלידה "אינו סגור", אני מציעה לך טיפול רגשי הכולל ליווי ותמיכה במטרה להקל ולתת כלים מעשיים להתמודדות.

מפגש ייעוץ חד פעמי SOS
ממש ברגע האחרון, לא הספקת לשלב הכנה ללידה? קורונה ולא מתאים לך לצאת מהבית? או כל דבר שמוסיף לחץ וחוסר וודאות, בואי למפגש מקוון אונליין, על מנת לשאול ולקבל את כל התשובות ולהגיע מוכנה לרגע המיוחד הזה.להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי
SMS