מיטל וייס - אימון להצלחה בשיטת State Of Mind

אני מיטל וייס, בת 46 אמא לשלישיית מדהימות בנות 18... כן! לידה אחת.  גרה בכפר ורדים שבצפון.

אני יזמית, מרתוניסטית וגולשת סאפ משנת 2012 - מאוהבת בים.

בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים בבר-אילן, הנדסאית מכונות ומהנדסת איכות CQE עם ניסיון של 24 שנים בתעשייה בתפקידי ניהול שונים.


מאמנת אישית וקבוצות עם התמחות במערכות יחסים, מייסדת גישת אימון State of Mind המשלבת פיזי, מנטלי, NLP ורוחני, ומייסדת את שיטת האימון-טיפול הייחודית Sup Therapy היחידה בעולם על גלשן סאפ בים.


בעלת קליניקה מדהימה בצפון בה אני מלווה בתהליכי שינוי, מציאת יעוד וקריירה מתוך תהליך דומה שעברתי בעצמי ובאמצעות הכלים שלמדתי ופיתחתי כל השנים, מלמדת תודעת שפע ומגנוט חיים מלאים ושמחים.


נחשפתי לראשונה לתחום ההתפתחות האישית בשנת 1997 ומאז אני לומדת וחוקרת את התחום מהטובים ביותר. הוסמכתי לעסוק במקצוע באופן רשמי ע"י לשכת המאמנים, המשכתי לרכוש כלים בתחום יעוץ קריירה, הטיפול בהילינג והתקשור, NLP Practitoner ועוד - אשר משדרגים משמעותית את תהליכי האימון ואת התכנים שאני מלמדת ומלווה בשליחות ואהבה.


אני מייסדת ובעלים של מרכז בריאות וריצה "אימון להצלחה S.O.M" שבמסגרתו אני מלווה באימונים אישיים ובמעטפת מקצועית מנטלית הכוללת תזונה וטכניקה.

מדהים אותי כל פעם מחדש לראות את המתאמנים פורצים את הגבולות של עצמם, מסגלים שגרת בריאות הכוללת ריצה, מתמידים ומגשימים יעדים.

אני מאושרת לעזור לאנשים לפרוץ גבולות ולחיות חיים מלאים בתשוקה ושמחה. כשאני רואה מתאמנים יוצאים מהקליניקה או מהאימון ריצה אישי עם "מתנות" לחיים: משיגים פריצות דרך, מכירים בעצמה שלהם, רוכשים אמונה בעצמם ויותר מכך – רואים את השינוי גם בבית, בעבודה ובכל מערכת יחסים שסובבת אותם - זה ממלא אותי בשמחה וברצון להביא עוד טוב לעולם! להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי
SMS