דיתה גולן הדרי

CBT מיילדת מוסמכת ופסיכותרפיסטית
 יועצת הנקה מיילדת מוסמכת |  CBT פסיכותרפיסטית


  • שמירה לאנשי הקשר
  • יצירת קשר
  • שיתוף
  • האתר שלי
  • חיוג
שמי דיתה גולן-הדרי נעים להכיר
מדריכה לקראת לידה, יועצת הנקה ופסיכותרפיסטית CBT​

אני מעניקה הדרכה וליווי רגשי ועוזרת לנשים להרגיש בטוחות ורגועות יותר 
בתקופה שסביב ההריון, הלידה והמעבר לאמהות.

מזה 30 שנה אני עוסקת באהבה גדולה בליווי נשים בהריון, במהלך ולאחר הלידה. במהלך תקופה זו עבדתי בבי"ח איכילוב בתל אביב, כמיילדת וכמנהלת חדרי לידה, בנוסף עסקתי גם בהוראה בתחום המיילדות ותקשורת בינאישית, בהדרכת צוותים ובהדרכת נשים וזוגות בהכנה ללידה.

​כיום, אני בעלת קליניקה עצמאית בגבעתיים ומדריכה אימהות והורים לקראת הלידה, מעניקה טיפול רגשי והדרכה לקראת ההנקה. לאחר הלידה, אני מעניקה טיפול רגשי לאם הטרייה בהתמודדות עם אתגרי הלידה והטיפול בתינוק וכן, ייעוץ הנקה. במקביל, אני עובדת במרכז בריאות האשה של "שירותי בריאות כללית" ומטפלת בנשים סביב טיפולי פיריון, במהלך הריון ולקראת לידה.

​בהכשרתי אני אחות ומיילדת מוסמכת בעלת תואר ראשון ושני בסיעוד, מנחת קבוצות, פסיכותרפיסטית בגישה התנהגותית קוגניטיבית (CBT) יועצת הנקה ויועצת שינה.

​במהלך השנים זכיתי ללוות אלפי אמהות ותינוקות ברגע הלידה. התמיכה בנשים וזוגות בתקופה הרגישה הזו של ההריון, הלידה והמעבר להורות, עיצבה את הזהות המקצועית שלי והפכה ל"לב הפועם" עבורי. להכיר אותך או אתכם כזוג, להרגיע את החששות, להתמודד עם המתח, לעבוד עם הגוף, ללוות אותך בחזרה הביתה עם התינוק וגם בהמשך בתקופת המעבר לאמהות על כל האתגרים שהיא מזמנת בקשר עם התינוק, בהנקה ובשינה.

​השילוב המיוחד, של הניסיון העשיר שלי כמיילדת וכפסיכותרפיסטית, מאפשר לי לחבר בין העולם הרגשי שלך לבין המציאות שתפגשי בתהליך הלידה ובחדר לידה. אני מכירה את קשת הרגשות העזים הקשורים להריון ולידה ויכולה לעזור לך או לכם, להערך רגשית ופיזית, לקראת הלידה ולמה שבא אחרי - כי חווית הלידה היא בידים שלנו. יש לנו אפשרות להתכונן ללידה ולהפוך את האירוע המשמעותי הזה לחיובי ומעצים.

​אני נותנת טיפול רגשי מבוסס פסיכותרפיה CBT לנשים בהריון המתמודדות עם פחד וחרדה מהלידה ולנשים לאחר לידה שעברו לידה קשה אני מציעה עיבוד רגשי לחוויית הלידה. לנשים שחוו אובדן הריון אני מעניקה תמיכה רגשית בעיבוד האובדן והאבל.

אני מלווה, מייעצת ותומכת לאורך הדרך ונותנת לך מעטפת של 360 מעלות בתקופה הרגישה והמאתגרת הזו של הריון, לקראת לידה והמעבר לאמהות.

​מוזמנת לפנות אלי בכל שאלה והתלבטות

​אני כאן בשבילך
לחוויית לידה בריאה ומעצימה ולתחילתה של הורות רגועה ושמחה.
שלך
דיתה
1. סדנת הכנה ללידה
כל ההסברים שתזדקקי להם לפני שהתינוק מגיע.
מפגשי הכנה ללידה פרטניים ומותאמים אישית המתקיימים עם בן.ת הזוג או מי שילווה אותך בלידה.
שני מפגשים בני שעתיים וחצי 
כל אחד פנים אל פנים או בזום
עם בן.ת הזוג או מי שילווה אותך בלידה
במפגשים נעסוק בהיבטים הפרקטיים והרגשיים של הלידה והמעבר להורות. תקבלי ממני את כל המידע הדרוש על מנת להרגיש בטוחה ורגועה יותר לקראת הלידה וגם לחזרה הביתה עם התינוק. ההדרכה כוללת מעטפת מלאה 360 מעלות של תמיכה, הדרכה וליווי אישי - לפני הלידה, סביב הלידה ולאחריה – כך שגם בסיום המפגשים את לא לבד ויש לך כתובת להתייעץ.

2. הכנה ללידה קיסרית
כשמתקבלת החלטה על לידה קיסרית, יש נשים שזו הקלה גדולה בשבילן, יש כאלה שזו היתה הבחירה מראש.... ויש כאלה שזה ממש אובדן.
אובדן של החלום, הפנטזיה, של הרצון הזה לחוות את חווית הלידה.
חשוב לי שתדעי, שגם ללידה קיסרית אפשר להתכונן! לעבד את התחושות הללו ולדעת איך להערך לקראת הלידה, לעבור אותה בצורה בריאה ומעצימה וגם להנות מהחלקים הטבעיים שלה.
ההכנה כוללת מפגש חד פעמי של שעתיים 
פנים אל פנים או בזום
עם בן.ת הזוג או מי שילווה אותך בלידה

3. הכנה להנקה
ההיריון מתקדם ואת אולי כבר מתלבטת אם להניק או לא. או שאולי ברור לך שתניקי. הנקה היא תהליך טבעי אבל לא אוטומטי. ידע מקדים יעזור לך להתארגן ולהתמודד ביתר קלות.
מומלץ להפגש החל משבוע 34 יחד עם בן.ת הזוג או מי שיתמוך בך לאחר הלידה.
מפגש של שעה וחצי בזום.

4. ייעוץ הנקה לאחר הלידה
ההנקה לא תמיד מתנהלת כפי שחשבת או תכננת ויש פעמים בהם נדרשת הדרכה נוספת. הצורך יכול לעלות בימים הראשונים  כבר עם החזרה הביתה או בכל שלב אחר למשל,  כשאת רוצה לשלב שאיבה עם הנקה או כשאת לקראת חזרה לעבודה.  הייעוץ מותאם אישית ונותן מענה לאתגרים איתם את מתמודדת בכל שלב.
מפגש ייעוץ נמשך כשעה וחצי בו נעשה הערכה של מצב ההנקה ותוכנית להמשך. לאחר הייעוץ נהיה בקשר טלפוני למעקב אחרי התוכנית והצלחתה או שינוי לפי הצורך.

5. טיפול וליווי רגשי מבוסס פסיכותרפיה CBT
מיועד לנשים שרוצות לחוות את ההריון, הלידה והמעבר לאמהות עם יותר הנאה וברוגע.
הריון ולידה הם מצבים הכרוכים באי ודאות ומעוררים קשת רחבה של רגשות.
במסגרת הטיפול והליווי אני מעניקה תמיכה רגשית לנשים שסובלות מפחד וחרדה מהלידה (טוקופוביה), לנשים שחוו לידה קשה ולנשים שחוו אובדן הריון או לידה שקטה.
הטיפול והליווי הרגשי מבוססים על טיפול התנהגותי קוגנטיבי (CBT) בשילוב עם שיטות  נוספות כמו: מיינדפולנס, דמיון מודרך, קלפים טיפוליים במטרה להקל ולשפר את מצבך הרגשי.
המפגשים יתקיימו בקליניקה בגבעתיים או בזום.

6. ​הרצאות והדרכות
לנשים לפני ואחרי לידה, למטפלים ולנשות ואנשי מקצוע סביב חוויית הלידה.


מוזמנת לפנות אלי בכל שאלה והתלבטות
אני כאן בשבילך

דיתה גולן הדרי
  סריקה
להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי